Burchak adapterlari turli xil kabel ilgichlarini burchakli minora elementlariga minora oyog'iga hech qanday teshik ochmasdan ulash uchun ishlatiladi. RF uzatish liniyasi tizimi kabellar va uskunalarni mahkamlash uchun juda ko'p maxsus qisqichlarga muhtoj bo'lganligi sababli, Telsto ushbu maxsus liniyani ushbu maxsus dasturlar uchun ochdi. Biz mijozlar talablariga muvofiq qisqichlar ishlab chiqarishimiz mumkin.
| Umumiy texnik xususiyatlar | |
| Adapter turi | Burchak adapteri |
| Material turi | Zanglamaydigan po'lat 304 |
| Maksimal yuklanish | Uch karra stack, 1 -5/8 dyuymli kabel |
| O'rnatish | 3/8 dyuym, 3/4 dyuymli teshilgan teshik |
| Olchamlari | |
| Ichki uzunlik | 25.40 mm |
| Ichki kenglik | 22,23 mm |
| Tashqi uzunlik | 50,80 mm |
| Tashqi kenglik | 57,15 mm |
| Mexanik xususiyatlar | |
| O'rnatish momenti Maks | 15.0 fut funt |
| O'rnatish momenti minimal | 11.0 fut funt |
| Material qalinligi | 2.667 mm |
| Qadoqlangan texnik xususiyatlar | |
| Balandligi | 150 mm |
| Uzunlik | 350 mm |
| Kenglik | 300 mm |
| Yuk tashish og'irligi | 23.30 kg |
| Paket miqdori | 100 dona |
Zanglamaydigan po'latdan yasalgan adapter minora oyog'iga hech qanday teshik ochmasdan, turli xil kabel ilgichlarini burchakli minora a'zolariga ulash uchun ishlatiladi.
· 1. Ko'p qirrali foydalanish uchun qo'shimcha keng 1 dyuymli teshik
· 2. 3/4 dyuymli teshiklar mahkamlanadigan ilmoqlarni qabul qiladi
· 3. Material: zanglamaydigan po'lat
· 4. 3/8''X1-3/4'' SS kvadrat boshli murvatni qo'shing
| Qism YO'Q. | Tavsif | UOM |
| UA3 | 3/4 dyuymli teshikli SS burchak adapteri | 10 ta to'plam |
| Savdo shartlari | CIF, DDU, EX-WORKS |
| To'lov shartlari | T/T, L/C, muzokara qilinadi |
| MOQ | 1 |
| Ta'minot qobiliyati | Oyiga 100000 dona |
| Bajarish vaqti | 3-15 kun |
| Yuk tashish | Dengiz, havo, ekspres |
| Port | Shanxay |
| Namuna mavjudligi | Ha |
| Namuna vaqti | 3-5 kun |
| Qadoqlash | Plastik to'rva, karton, palet |