Xususiyati: Ajoyib ko'rinish Oddiy shipga o'rnatish uchun mos Keng chastota diapazoni, past turgan to'lqin, kuchli shovqinlarga qarshi qobiliyat
Ilova: GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN tizimi bo'ylab yopiq qamrov
| Mexanik xususiyatlar | |
| Olchamlari | 204X115 mm |
| Og'irligi | 0,5 kg |
| Radiator materiali | Kumush bilan qoplangan guruch |
| Radom materiali | ABS |
| Radom rangi | Fil suyagi oq |
| Operatsion namlik | <95% |
| Ishlash harorati | -40~55 ℃ |
| Elektr xususiyatlari | |
| Chastota diapazoni | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Daromad | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarizatsiya | Vertikal |
| Naqshning yumaloqligi, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Vertikal nur kengligi | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Kirish empedansi | 50Ω |
| Maksimal kirish quvvati | 50 Vt |
| Ulagich | N Ayol |
N yoki 7/16 yoki 4310 1/2 dyuymli super moslashuvchan kabelni o'rnatish bo'yicha ko'rsatmalar
Ulagichning tuzilishi: (1-rasm)
A. oldingi gayka
B. orqa gayka
C. qistirma

Chiqarish o'lchamlari diagrammada ko'rsatilganidek (2-rasm), tozalash paytida e'tibor berish kerak:
1. Ichki o'tkazgichning oxirgi yuzasi qiya bo'lishi kerak.
2. Kabelning oxirgi yuzasida mis shkalasi va burr kabi iflosliklarni olib tashlang.

Muhrlash qismini yig'ish: Diagrammada ko'rsatilganidek, muhrlash qismini kabelning tashqi o'tkazgichi bo'ylab vintlar bilan mahkamlang (3-rasm).

Orqa gaykani yig'ish (3-rasm).

Diagrammada ko'rsatilganidek, old va orqa gaykani vintlar bilan birlashtiring (5-rasm).
1. Vintlashdan oldin, O-halqaga moylash moyining bir qatlamini surting.
2. Orqa gayka va kabelni harakatsiz qoldiring, asosiy korpusni orqa korpus ustiga vint bilan mahkamlang. Orqa korpusning asosiy korpusini kalit yordamida vint bilan mahkamlang. Yig'ish tugallandi.
