Xususiyati: Ajoyib ko'rinish Oddiy shipga o'rnatish uchun mos Keng chastota diapazoni, past turgan to'lqin, kuchli shovqinlarga qarshi qobiliyat.
| Mahsulot | Texnik xususiyatlar |
| Chastota diapazoni | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Daromad | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Kirish empedansi | 50Ω |
| Polarizatsiya | Vertikal |
| Gorizontal nur kengligi | 360° |
| Vertikal nur kengligi | 85±15°/55±15° |
| Maksimal quvvat | 50 Vt |
| Ulagich turi | N-ayol |
| Diametri | Ø164x94 mm |
| Rang | Oq |
| Harorat | Ishlash: -40℃ ~ + 60℃ |
| Nisbiy namlik diapazoni | 5% ~ 95% |
| O'rnatish usuli | Vintlar bilan mahkamlangan |
N yoki 7/16 yoki 4310 1/2 dyuymli super moslashuvchan kabelni o'rnatish bo'yicha ko'rsatmalar
Ulagichning tuzilishi: (1-rasm)
A. oldingi gayka
B. orqa gayka
C. qistirma

Chiqarish o'lchamlari diagrammada ko'rsatilganidek (2-rasm), tozalash paytida e'tibor berish kerak:
1. Ichki o'tkazgichning oxirgi yuzasi qiya bo'lishi kerak.
2. Kabelning oxirgi yuzasida mis shkalasi va burr kabi iflosliklarni olib tashlang.

Muhrlash qismini yig'ish: Diagrammada ko'rsatilganidek, muhrlash qismini kabelning tashqi o'tkazgichi bo'ylab vintlar bilan mahkamlang (3-rasm).

Orqa gaykani yig'ish (3-rasm).

Diagrammada ko'rsatilganidek, old va orqa gaykani vintlar bilan birlashtiring (5-rasm).
1. Vintlashdan oldin, O-halqaga moylash moyining bir qatlamini surting.
2. Orqa gayka va kabelni harakatsiz qoldiring, asosiy korpusni orqa korpus ustiga vint bilan mahkamlang. Orqa korpusning asosiy korpusini kalit yordamida vint bilan mahkamlang. Yig'ish tugallandi.
