806-960 MGts va 1710-2700 MGts
Vertikal qutblanish
Ichki yoki tashqi foydalanish
Devorga o'rnatish yoki quvurlarni o'rnatish
Ajoyib ko'rinish Yaxshi zarbaga chidamlilik, suv o'tkazmaydigan va korroziyaga qarshi qobiliyat Ustunni ushlab turish uchun standart o'rnatish to'plamlari paketlari Optimallashtirilgan o'lcham Keng polosali texnologiya, o'rtacha daromad, past tik turgan to'lqin nisbati bilan ishlab chiqilgan.
Ilova: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi tizimi
Antennani ushlab turuvchi ustun bilan o'rnatish, antennaning qiyalik burchagini sozlash, murvatlar, vintlar va gaykalarni mahkamlash uchun quyidagi protseduralarga amal qiling. (1) L shaklidagi o'rnatish to'plamlari antenna murvatini tekislash, yassi yuvgichga qo'yish, prujinali ilgakni o'rnatish, qopqoqni navbat bilan burab, keyin gaykani qulflash kerak. (2) M6 dan yasalgan U shaklidagi tishli tayoqcha tishli va L shaklidagi o'rnatish to'plamlarini o'tkazib, antennani diametri 35-50 mm bo'lgan ustun bilan ushlab, keyin gaykani qulflash kerak. (3) Eng yaxshi signalni olish uchun antennaning burilish burchagini L shaklidagi o'rnatish to'plamining teshik holati orqali sozlash kerak, so'ngra barcha gaykalarni qulflash kerak va antenna ulagichining uchini muhrlash kerak. (4) O'rnatish balandligi taglik sathidan 3 metrdan ortiq bo'lishi kerak, shuningdek, o'rnatish yaqinidagi joylarda baland binolar va kattaroq metall buyumlar bo'lmasligi kerak. Bir so'z bilan aytganda, ochiq yonli yer.
Xususiyatlari:
● Ajoyib ko'rinish
● Yaxshi himoya qobiliyati, zarbaga chidamlilik, suv o'tkazmaydigan, korroziyaga qarshi va boshqalar.
| Mexanik xususiyatlar | |
| Olchamlari | 445*210*65 |
| Og'irligi | 1 kg |
| Radiator materiali | Mis |
| Radom materiali | ABS |
| Radom rangi | Fil suyagi oq |
| Nisbiy namlik | 5%-95% |
| Ishlash harorati | -40~60 ℃ |
| O'rnatish to'plami | Devorga o'rnatish va quvurlarni o'rnatish |
| Elektr xususiyatlari | |
| Chastota diapazoni | 806-960MHz 1710-2700MHz |
| Daromad | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1.5:1 |
| Polarizatsiya | Vertikal |
| Yarim quvvatli nur kengligi | Yuqoriligi: 65/50° V: 55/40° |
| Olddan orqaga nisbati | 20 dB |
| Kirish empedansi | 50Ω |
| Maksimal kirish quvvati | 50 Vt |
| Chaqmoqdan himoya | DC Ground |
| Ulagich | N Ayol |
N yoki 7/16 yoki 4310 1/2 dyuymli super moslashuvchan kabelni o'rnatish bo'yicha ko'rsatmalar
Ulagichning tuzilishi: (1-rasm)
A. oldingi gayka
B. orqa gayka
C. qistirma

Chiqarish o'lchamlari diagrammada ko'rsatilganidek (2-rasm), tozalash paytida e'tibor berish kerak:
1. Ichki o'tkazgichning oxirgi yuzasi qiya bo'lishi kerak.
2. Kabelning oxirgi yuzasida mis shkalasi va burr kabi iflosliklarni olib tashlang.

Muhrlash qismini yig'ish: Diagrammada ko'rsatilganidek, muhrlash qismini kabelning tashqi o'tkazgichi bo'ylab vintlar bilan mahkamlang (3-rasm).

Orqa gaykani yig'ish (3-rasm).

Diagrammada ko'rsatilganidek, old va orqa gaykani vintlar bilan birlashtiring (5-rasm).
1. Vintlashdan oldin, O-halqaga moylash moyining bir qatlamini surting.
2. Orqa gayka va kabelni harakatsiz qoldiring, asosiy korpusni orqa korpus ustiga vint bilan mahkamlang. Orqa korpusning asosiy korpusini kalit yordamida vint bilan mahkamlang. Yig'ish tugallandi.
