Antennalar/ Baza stansiyasi / Keng qamrovli uzatish / Kabel yig'ish / Uyali aloqa / Komponentlar / Asboblar / Mikroto'lqinli radio / Mil-Aero
PCS/Radar /Radiolar /Satcom /WLAN kuchlanishdan himoya
1. Shuningdek, biz mijozlarimizning talablarini qondirish uchun maxsus mahsulotlarni sozlaymiz. Bizga shunchaki chizmangizni, namunangizni yoki ko'rsatilgan ma'lumotlarni ko'rsating, biz uni ishlab chiqaramiz yoki iltimos, bizga IMD, VSWR, qoplama va boshqalar kabi maxsus muhandislik parametrlaringizni yuboring.
2. Namuna taqdim etishga tayyor.
3. Biz sizning so'rovingizga 24 soat ichida javob beramiz.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Tavsif
1/2 dyuymli super egiluvchan kabel uchun N erkak burchakli ulagichi
| Materiallar va qoplama | |
| Markaz bilan aloqa | Guruch / kumush qoplama |
| Izolyator | PTFE |
| Korpus va tashqi o'tkazgich | Uch qotishma bilan qoplangan guruch / qotishma |
| Qopqoq | Silikon kauchuk |
| Elektr xususiyatlari | |
| Xarakteristikalar Empedans | 50 Ohm |
| Chastota diapazoni | DC~3 gigagerts |
| Izolyatsiya qarshiligi | ≥5000MΩ |
| Dielektrik kuch | ≥2500 V rms |
| Markaz kontakt qarshiligi | ≤1.0 mΩ |
| Tashqi kontakt qarshiligi | ≤0.2 mΩ |
| Qo'shish yo'qotilishi | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Harorat oralig'i | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Suv o'tkazmaydigan; suvga chidamli | IP67 |
N yoki 7/16 yoki 4310 1/2 dyuymli super moslashuvchan kabelni o'rnatish bo'yicha ko'rsatmalar
Ulagichning tuzilishi: (1-rasm)
A. oldingi gayka
B. orqa gayka
C. qistirma

Chiqarish o'lchamlari diagrammada ko'rsatilganidek (2-rasm), tozalash paytida e'tibor berish kerak:
1. Ichki o'tkazgichning oxirgi yuzasi qiya bo'lishi kerak.
2. Kabelning oxirgi yuzasida mis shkalasi va burr kabi iflosliklarni olib tashlang.

Muhrlash qismini yig'ish: Diagrammada ko'rsatilganidek, muhrlash qismini kabelning tashqi o'tkazgichi bo'ylab vintlar bilan mahkamlang (3-rasm).

Orqa gaykani yig'ish (3-rasm).

Diagrammada ko'rsatilganidek, old va orqa gaykani vintlar bilan birlashtiring (5-rasm).
1. Vintlashdan oldin, O-halqaga moylash moyining bir qatlamini surting.
2. Orqa gayka va kabelni harakatsiz qoldiring, asosiy korpusni orqa korpus ustiga vint bilan mahkamlang. Orqa korpusning asosiy korpusini kalit yordamida vint bilan mahkamlang. Yig'ish tugallandi.
