DLC/PC GYFJH 2A1a (LSZH) 7.0 mm 2 yadroli OM2 tashqi RRU CPRI optik tolali patch kabeli
FTTA patch kabeli turli xil ilovalarda, jumladan, 3G/4G bazaviy stansiyalari, aerokosmik va mudofaa, uskunalarni diagnostika qilish, optik tolali sensorlar, FTTA, FTTP, FTTX, WiMAX, BBU, RRU, RRH va LTE kabi sohalarda qo'llaniladi.
GJFJV kabeli
ko'p rejimli tola
| Mahsulot | Birlik | Texnik xususiyatlar | |
| Zaiflashuv | dB/km | 850 nm≤3.5 1300 nm≤1.5 | |
| O'tkazish qobiliyati | MGts·km | 50/125um | 62.5/125 um |
| 850 nm≥200 | 850 nm≥160 | ||
| 1300 nm≥200 | 1300 nm≥200 | ||
| Qoplama diametri | um | 125±1.0 | |
| Qoplamaning aylana shaklida emasligi | % | ≤1.0 | |
| Qoplama/qoplama konsentrikligi xatosi | Um | ≤12.5 | |
| Qoplama diametri | um | 245±10 | |
| egilish, qaramlikdan kelib chiqqan susayish | 850nm, 1300nm 100 burilish, 75 mm diametr | 850 nm\1300 nm da ≤0.5 | |
| Isbot sinovi | kpsi | ≥100 | |
1 – Elyaf soni--------2
2 – Elyaf xarakteristikasi --------OD: 245±10um
3 Qattiq buferlanganlikning xarakteristikasi
4 OD: 0.87±0.05mm
2.0LSZH simpleks optik tolali kabel: Rangi: ko'rashartnoma
- Oq 0,9 mm PVX
- OD: 0.87±0.06 mm
Qalinligi: 0.30±0.03 mm
5 – Tashqi ko'ylagi: LSZH
Ko'p rejim
| BUYUM | PARAMETR |
| Ulagich turi | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. Ixtiyoriy |
| Optik tolali rejim | Ko'p rejimli |
| Ishlaydigan to'lqin uzunligi | 850, 1300nm |
| To'lqin uzunligini sinash uchun sinov to'lqin uzunligi | 850, 1300nm |
| Qo'shish yo'qotilishi | <=0.2db |
| Qaytish yo'qotishi | >=35db |
| Takrorlanish | <=0.1 |
| O'zaro almashinuvchanlik | <=0.2dB |
| Chidamlilik | <=0.2dB |
| Elyaf uzunligi | 1m, 2m….. istalgan uzunlik ixtiyoriy. |
| Uzunlik va bardoshlik | 10 sm |
| Ishlash harorati | -40C ~ +85C |
| Saqlash harorati | -40C ~ +85C |